Här ska det bytas till en sökruta

Fullstack Developer (.Net/React)

W Knowit mówimy, że nasze wartości to Pasja, Zaufanie i Innowacje. Duże słowa, które w codziennej pracy tłumaczymy na pracę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Jako część wywodzącego się ze Szwecji Knowit, w DNA mamy zakodowaną dbałość o zrównoważony rozwój – od dekady jesteśmy członkiem Global Compact ONZ, uczestniczymy w szczytach klimatycznych i inicjatywach związanych z transformacją biznesów dla dobra planety. Pomagamy naszym klientom cyfryzować ich produkty i usługi, by ułatwiały końcowym użytkownikom zrównoważony styl życia. Knowit to międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kultura organizacyjna zbudowana na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności. Przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Projekt:

Poszukujemy kandydata do projektu, w którym praca w 90% opiera się na wdrażaniu nowych funkcjonalności w technologii .Net Core/React o rozproszonej architekturze tworzonej zgodnie z najnowszymi trendami. Implementowane rozwiązania muszą być wysoce skalowalne, wydajne oraz bezpieczne. Architektura Aplikacji bazuje na mikro serwisach podzielona na moduły. Konteneryzacji podlega również relacyjna baza danych SQL-Server wspierany przez lekki ORM Dapper który zapewnia wysoką kontrolę nad operacjami DQL, DML.

Kwalifikacje niezbędne: 

- doświadczenie i umiejętności w .Net,

- znajomość React,

- znajomość SQL,

- zdolność logicznego i koncepcyjnego myślenia.

 Mile widziane: 

Dapper, 

- Docker,

- Reducer, 

- JavaScript, 

- Rebus, 

- SingleR

- Swagger, 

- GIT, 

- Jenkins, 

- Robot Framework.

 Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach;  
  • pracę zdalną lub z naszego biura w Warszawie, Łodzi lub Bydgoszczy; 
  • nowoczesne biura, wyposażone w bilard, stół do ping ponga oraz urządzenia do ćwiczeń;
  • nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie;  możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje);
  • kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą; 
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B; 
  • szereg inicjatyw, odciągających od codziennej pracy :) 

 

Are you who we are looking for?

Send in your application today!

Artur Makowiecki

Talent Acquisition Specialist

Make sure all fields are filled with valid information

Thank you, your message has been sent