Här ska det bytas till en sökruta

In-House Lawyer (Radca Prawny/Adwokat)

W Knowit mówimy, że nasze wartości to Pasja, Zaufanie i Innowacje. Duże słowa, które w codziennej pracy tłumaczymy na pracę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Jako część wywodzącego się ze Szwecji Knowit, w DNA mamy zakodowaną dbałość o zrównoważony rozwój – od dekady jesteśmy członkiem Global Compact ONZ, uczestniczymy w szczytach klimatycznych i inicjatywach związanych z transformacją biznesów dla dobra planety. Pomagamy naszym klientom cyfryzować ich produkty i usługi, by ułatwiały końcowym użytkownikom zrównoważony styl życia. Knowit to międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kultura organizacyjna zbudowana na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności. Przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów handlowych
  • Wdrażanie produktów i rozwiązań grupowych na grunt lokalny z uwzględnieniem wymagań polskiego systemu prawnego,
  • Kompleksowe doradztwo w zakresie umów cywilnoprawnych w obrocie gospodarczym (krajowym i międzynarodowym), z uwzględnieniem aspektów prawnych i biznesowych,
  • Uczestniczenie w podejmowaniu decyzji biznesowych w zakresie prowadzenia projektu w oparciu o identyfikacje szans i ryzyk prawnych oraz biznesowych, na etapie ofertowania, negocjacji i wykonywania;
  • Doradztwo w trakcie wykonywania umów oraz dochodzenia roszczeń powstałych na etapie ich realizacji.
  • Sprawowanie nadzoru nad zmianami w prawie oraz wdrażanie wprowadzanych zmian w ramach organizacji;
  • Analiza, rozwiązywanie zagadnień oraz problemów prawnych związanych z działalnością spółki;
  • Zarządzanie projektami prawnymi w ramach spółki;
  • Prowadzenie archiwizacji dokumentów prawnych;
  • Sporządzanie uchwał, zarządzeń, regulaminów;
  • Tworzenie procedur prawnych i zasad wewnętrznych;
  • Bieżące wsparcie pozostałych działów, w tym głównie księgowości, kadr i płac oraz HR;
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi spółkami grupy kapitałowej.

 Wymagania:

  • 5-6-letnie doświadczenie zawodowe w kompleksowym doradztwie prawnym, doświadczenie w dziale prawnym przedsiębiorstwa z sektora IT będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w zakresie kwestii IP/IT w umowach;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego w mowie i piśmie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Zdolność do proaktywnego działania na rzecz osiągania celów biznesowych.
  • Odpowiedzialność i zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Specjalizacja w prawie umów handlowych, w tym umów sprzedaży, dostawy czy świadczenia usług, utrzymania, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach;
  • pracę zdalną lub z naszego biura w Warszawie, Łodzi lub Bydgoszczy;
  • nowoczesne biura, wyposażone w bilard, stół do ping ponga oraz urządzenia do ćwiczeń;
  • nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie;  możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje);
  • kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą;
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • szereg inicjatyw, odciągających od codziennej pracy :)

Are you who we are looking for?

Send in your application today!

Jagoda Matyja

Make sure all fields are filled with valid information

Thank you, your message has been sent