Här ska det bytas till en sökruta

Senior Angular Developer/ Vue Developer

W Knowit mówimy, że nasze wartości to Pasja, Zaufanie i Innowacje. Duże słowa, które w codziennej pracy tłumaczymy na pracę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Jako część wywodzącego się ze Szwecji Knowit, w DNA mamy zakodowaną dbałość o zrównoważony rozwój – od dekady jesteśmy członkiem Global Compact ONZ, uczestniczymy w szczytach klimatycznych i inicjatywach związanych z transformacją biznesów dla dobra planety. Pomagamy naszym klientom cyfryzować ich produkty i usługi, by ułatwiały końcowym użytkownikom zrównoważony styl życia. Knowit to międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kultura organizacyjna zbudowana na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności. Przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Projekt:

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego developera frontend, który będzie zajmował się tworzeniem i rozwojem platformy do obiegu dokumentacji. Wyzwanie z jakim przyjdzie Ci się mierzyć to rozwinięcie portalu internetowego skoncentrowanego na backendzie w bardziej nowoczesną „cutting edge” aplikację webową. Będziesz głównym developerem w projekcie. Wokół Ciebie będziemy rozwijali zespół frontendowy. Projekt realizowany jest w VUE Js. Chcemy stworzyć szybki interfejs użytkownika.

Szukamy developera z kilkuletnim doświadczeniem w Angularze (chętnego do wejścia w nową technologię), mile widziane jest doświadczenie w Vue, oczekujemy dobrej znajomości struktur, nie ukrywamy cenimy sobie staromodne struktury.

W swojej codziennej pracy będziesz miał/a rzeczywisty wpływ na tworzenie aplikacji, w końcu to Ty będziesz dowodził, możliwość wykorzystywania swojej wiedzy oraz kreatywnych pomysłów. Rozwiązanie, nad którym pracuje nasz zespół zapewnia klientom bardziej praktyczny i efektywny sposób przechowywania i wyszukiwania informacji, usprawniania i zarządzania przepływami informacji. Tworzone oprogramowanie pomaga klientom ograniczyć koszty oraz zwiększyć zyski, przychody i wydajność pracowników.  Ponadto cenimy sobie dobrą atmosferę i pracę zespołową.

 Kwalifikacje:

 • znajomość Angular 8, JavaScript, HTML, CSS, RxJS

Mile widziane:

 • znajomość Dockera;
 • znajomość domain driven design, mikroserwisów oraz RESTfull;
 • znajomość Springboot;
 • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

 • pracę w elastycznych godzinach 
 • pracę zdalną;
 • nowoczesne biuro, wyposażone w bilard, stół do ping ponga oraz urządzenia do ćwiczeń;
 • nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie; 
 • możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje);
 • kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą; 
 • elastyczne formy współpracyumowa o pracę lub kontrakt B2B; 
 • szereg inicjatywodciągających od codziennej pracy :)

Od 1 lipca Cybercom Poland sp.z o.o zmienia nazwę na Knowit Poland sp.z o.o. Co to oznacza? Dzięki tej zmianie będziemy mogli podejmować się większych wyzwań i realizować bardziej złożone projekty.

Dowiedz sie więcej o zmianach:   Knowit and Cybercom joining forces and creating a Nordic powerhouse for the digital solutions of the future 


Are you who we are looking for?

Send in your application today!

Kristina Hryncewicz

TA Coordinator

Make sure all fields are filled with valid information

Thank you, your message has been sent