Här ska det bytas till en sökruta

Senior Embedded Software Engineer

Dlaczego Cybercom:

W Cybercom mówimy, że nasze wartości to Pasja, Zaufanie i Innowacje. Duże słowa, które w codziennej pracy tłumaczymy na pracę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Jako część wywodzącego się ze Szwecji Cybercom Group, w DNA mamy zakodowaną dbałość o zrównoważony rozwój – od dekady jesteśmy członkiem Global Compact ONZ, uczestniczymy w szczytach klimatycznych i inicjatywach związanych z transformacją biznesów dla dobra planety. Pomagamy naszym klientom cyfryzować ich produkty i usługi, by ułatwiały końcowym użytkownikom zrównoważony styl życia. Cybercom to międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kultura organizacyjna zbudowana na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności. Przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Projekt:

Do projektu dla producenta autonomicznych urządzeń pielęgnujących tereny zielone poszukujemy kandydata z doświadczeniem w pracy z mikrokontrolerami (szczególnie STM32) oraz dobrą wiedzą z tego obszaru.

Najważniejsze zadania:

  • Implementacja sterowników dla warstwy sprzętowej,
  • Uruchamianie oprogramowania na nowych płytkach elektronicznych (debugowanie na styku oprogramowania oraz sprzętu),
  • Implementacja nowych funkcjonalności na wyższych warstwach oprogramowania (nie dotyczących bezpośrednio sprzętu).

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka C,
  • Umiejętność debugowania kodu w języku C,
  • Doświadczenie w pracy z mikrokontrolerami (ARM Cortex M),
  • Znajomość zagadnień embedded dla mikrokontrolerów (np. GPIO, DMA, Timery, ADC, DAC itp.),
  • Znajomość SPI, I2C, USART,
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania,
  • Język angielski na poziomie minimum B2.

Mile widziane:

  • Znajomość CAN, OneWire, USB,
  • Znajomość GIT,
  • Znajomość zasad działania bramek logicznych,
  • Znajomość zasad działania RTOS,
  • Python - wiedza podstawowa,
  • Umiejętność pracy z Jira, Confluence,
  • Znajomość zagadnień obiektowości,
  • Podstawowa wiedza o elektronice.

 Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach;
  • pracę z nowoczesnego biura w Łodzi, wyposażonego w bilard, stół do ping ponga oraz urządzenia do ćwiczeń;
  • nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie;
  • możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje);
  • kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą;
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • szereg inicjatyw, odciągających od codziennej pracy :)

Are you who we are looking for?

Send in your application today!

Jagoda Matyja

Make sure all fields are filled with valid information

Thank you, your message has been sent