Här ska det bytas till en sökruta

Senior System Engineer

W Knowit mówimy, że nasze wartości to Pasja, Zaufanie i Innowacje. Duże słowa, które w codziennej pracy tłumaczymy na pracę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Jako część wywodzącego się ze Szwecji Knowit, w DNA mamy zakodowaną dbałość o zrównoważony rozwój – od dekady jesteśmy członkiem Global Compact ONZ, uczestniczymy w szczytach klimatycznych i inicjatywach związanych z transformacją biznesów dla dobra planety. Pomagamy naszym klientom cyfryzować ich produkty i usługi, by ułatwiały końcowym użytkownikom zrównoważony styl życia. Knowit to międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kultura organizacyjna zbudowana na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności. Przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Projekt:

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego architekta, który w swojej codziennej pracy będzie analizował/-a środowisko źródłowe on premise (IBM Midrange) i konfigurował/-a środowisko docelowe (również IBM Midrange) w chmurze publicznej, następnie migrował/-a z on premise do chmury. Do obowiązków na tym stanowisku będzie należała także współpraca przy ustalaniu zakresu pracy, zbieraniu wymagań i stworzenie planu/harmonogramu migracji. 

Kwalifikacje

- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z IBM midrange (AIX);

- AIX Power, szczególnie networking; 

- umiejętność konfiguracji systemów w tym zasobów dyskowych, patchowanie, konfiguracja VIO oraz LPARS;

- znajomość PowerVM, AME, AMS;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego. 

Mile widziane:

konfigurowanie klastrów na AIX Power (HA)aix6 to aix7 migration;

znajomość IBM system i (AS400) lub linux on power; 

przenoszenie/migracja do chmury publicznej;

-  migracja systemów P2P i P2V. 

Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach 
  • pracę zdalną;
  • nowoczesne biuro, wyposażone w bilard, stół do ping ponga oraz urządzenia do ćwiczeń;
  • nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie; 
  • możliwość decydowania, na co wydany zostanie Twój budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje);
  • kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą; 
  • elastyczne formy współpracyumowa o pracę lub kontrakt B2B; 
  • szereg inicjatywodciągających od codziennej pracy :)


Od 1 lipca Cybercom Poland sp.z o.o zmienia nazwę na Knowit Poland sp.z o.o. Co to oznacza? Dzięki tej zmianie będziemy mogli podejmować się większych wyzwań i realizować bardziej złożone projekty.

Dowiedz sie więcej o zmianach:   Knowit and Cybercom joining forces and creating a Nordic powerhouse for the digital solutions of the future 


Are you who we are looking for?

Send in your application today!

Kristina Hryncewicz

TA Coordinator

Make sure all fields are filled with valid information

Thank you, your message has been sent